پاسخ یک نیاز!

از نیاز یک بنده به درگاه معبود آغاز گشت . او هنگامی که خود را در حج یافت از معبودش طلب درک و فهم هر چه بیشتر قر آن و کاربردی نمودن آن در زندگی پیش رو را کرد .

چه تقاضا و نیاز زیبایی! آز آن زیبا تر ، اینکه گویی فرشتگان در همان لحظه آمین را خواندند.فرشتهبعد از بازگشت ، او این طلب را نزد دوستی بیان کرد، انگار او نیز آماده برای حرکت و مامور رفع این نیاز برای این بنده از جانب خدا بود.

تعدادی از دوستان و مشتاقان را نیز از تصمیم خود مطلع کردند و گروهی را تشکیل دادند برای  آغاز این راه نورانی که سرشار از خیر و برکت است .

وعدگاه آنها شد دوشنبه ساعت 15:30 .

 جلسه اول برقرار شد و هدف آن را همان نیاز عبد قرار دادند ، همه از معبود خود خواستند آنها را در درک و فهم و عمل به این قرآن یاری رساند.

قرار گذاشتند در طی هفته آیه ای را همراه ترجمه و تفسیر آن را بخوانند  ودر روز جلسه به بحث و بررسی آیات مورد مطالعه قرار گرفته ، بپردازند.

جلسه اول همه در پی این بودند که برای گروهی  که شکل گرفته نامی را تعیین کنند ،یکی از دوستان خوش ذوق « عصری با قرآن » را پیشنهاد کرد که مورد اقبال سایرین قرار گرفت .

به شکر تنها معبود یکتا ، از این آغاز نزدیک به یک سال می گذرد.

دوستان با بررسی و تفکر تا امروز به حدود 300 دستورالعمل کاربردی از آیات سوره بقره و آل عمران دست یافتند. ناگفته نماند به خواست خدواند حکیم رهبری گروه به یکی از انسانهای شایسته اش، سرکار خانم دکتر زهرا سادات شجاعی  محول گردید . الحق و الانصاف که ایشان در حد توان از دل و جان مایه می گذارند.قلب

حال  تصیم گرفته شد تا نتایج ارزشمند را در اختیار سایر دوستان علاقمند قرار دهیم ، شاید که به کار بستن این دستورات زندگی را بهتر با آرامش بیشتری سپری کنند.

این شد که وب لاگ حاضر شکل گرفت .دوستان عزیز ، بسیار خرسند می شویم ما را در هرچه بهتر شدن وب لاگ با نظرات ارزنده تان یاری رسانید.لبخند

  از این پس می توانید هر هفته از دستورات بدست آمده مطلع شوید.  باشد که پرودگار عالمیان همه ما را مورد لطف و هدایتش قرار دهد .لبخند

/ 3 نظر / 15 بازدید
محتشمی

احسنتم [گل][دست] مستدام باشید و گروه قرآنیتان پربرکت باد[لبخند]

شهاب

اگه بهش رسیدگی بشه حتما وب لاگ خوبی میشه.[لبخند]